back-arrow-iconAtpakaļ

Pavada Transportēšanas

Produkta apraksts

Kvalitatīva liellopu transportēšanas pavada, galā cilpa. 3 pavedieni. Virves pieejamas ar lielām un mazām cilpām. Garums no 2 m līdz 3.2 m

Komplektā ietilpst 1 gab. vai 5 gab. virves.

Pieejami 9 dažādi modeļi

Artikuls Nosaukums Cilpa Materiāls Garums Biezums Iepakojums Minimālais pasūtījums
2953 Pavada Transportēšanas Liela Sizāls/PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
29531 Pavada Transportēšanas Maza Sizāls/PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
295353 Pavada Transportēšanas Liela Džuta/PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
295353/5 Pavada Transportēšanas Liela Džuta/PP 3.2 m 12 mm 5 gab. 1
295354 Pavada Transportēšanas Liela Džuta/PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
295354/5 Pavada Transportēšanas Maza Džuta/PP 3.2 m 12 mm 5 gab. 1
29535 Pavada Transportēšanas Maza Sizāls 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
29544 Pavada Transportēšanas Maza Sizāls/PP 2.2 m 13 mm 1 gab. 1
29545 Pavada Transportēšanas Maza Sizāls/PP 3 m 13 mm 1 gab. 1
2954 Pavada Transportēšanas Liela PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10
29541 Pavada Transportēšanas Mza PP 3.2 m 12 mm 1 gab. 10

Individuālā pieeja katram klientam!