Savu darbību uzsākām 1995. gadā un nu jau vairāk nekā 20 gadus ar panākumiem darbojamies trīs pamatvirzienos: dažāda veida plastikāta iepakojuma tirdzniecība, lopkopības nozares iekārtu un inventāra tirdzniecība, kā arī lopkopības tehnikas servisa nodrošināšana un iekārtu apkalpošana. Šodien klientiem piedāvājam plašu polipropilēna spaiņu, trauku un konteineru klāstu, tūkstošiem preču lopkopībai, kā arī jaunas un mazlietotas iekārtas fermām.

Gadu gaitā esam pierādījuši sevi kā uzticamu sadarbības partneri ražotājiem piena, dārzeņu, zivju, medus, saldumu, gaļas, celtniecības materiālu, ķīmijas preču, kosmētikas, minerālmēslu un citu nozaru rūpniecībā. Specializējamies teļu, govju, zirgu, aitu, kazu, cūku, trušu, mājputnu, suņu un citu dzīvnieku kopšanas inventāra un higiēnas preču tirdzniecībā. Plašais sortiments un piedāvātie elastīgie risinājumi ir sekmējuši mūsu sadarbību ar mājražotājiem, lopkopjiem un zemnieku saimniecībām visos Latvijas novados.

Veicam ātru un kvalitatīvu aukstuma iekārtu, slaukšanas un slaukšanas datorvadības iekārtu, kūtsmēslu izvākšanas iekārtu uzstādīšanu un nepieciešamo apkopi. Piedāvājam vismodernākos risinājumus augstas kvalitātes piena iegūšanai – no vienkāršiem līdz automatizētām sistēmām, un citu slaukšanai un lopu turēšanai paredzēto telpu aprīkojumu un iekārtas.

Kopā ar Mūsu zinošajiem servisa speciālistiem atradīsiet labāko un modernāko
tehnisko risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām!

Individuālā pieeja katram klientam!